אנו בחברת כרמל פתרונות תוכנה בע"מ מעבירים ארגונים לעידן הדיגיטלי בכלל, ולתחום ה- Mobile בפרט תוך פיתוח ותמיכה בטכנולוגיית PWA .

ארגונים רבים טרם עברו לדיגיטל ולמובייל ומחפשים כיוונים ופתרונות. בזכות המומחיות שלנו בפיתוח תוכנה בסביבה מתקדמת בדגש על פיתוחים במובייל ולאור דרישות הלקוחות, הפכנו להיות גם חברת אינטגרציה שמרחיבה את מגוון הפתרונות ומקדמת את לקוחותינו לעולם המובייל,ובכך אנו מובילים בתחום של יעוץ, הכוונה ומימוש של מעבר הארגון לדיגיטל.

פיתחנו פלטפורמת מובייל אינטרנטית וגנרית לאנשי שטח - SaleSoft, המספקת מענה לכל התהליכים הלוגיסטיים והפיננסיים בשטח ומתקשרת למערכות הליבה הארגוניות.

אנו בכרמל פתרונות תוכנה בע"מ, מלווים את כל תהליך המעבר לדיגיטל end to end ומבצעים את אפיון הצרכים, מייעצים, מבצעים אינטגרציה, מספקים את הפלטפורמה ועוסקים בהטמעה של המערכת, בהדרכה ובשירות.

תמצית היתרונות בבחירה ב - SaleSoft:

 • ללא התקנה, ללא הורדה מחנויות, בכל מערכת הפעלה, מכשיר נייד וטאבלט, כולל מחשב נייד ומחשב שולחני , גם ב OFF LINE ללא אינטרנט. האפליקציה אינה דורשת התקנה בשטח ואין לה שום אילוצים של מערכת הפעלה או חומרה
 • האפליקציה המוצעת על ידנו גנרית, ללא פיתוח, התאמה מהירה ללקוח, ועד כדי כך שהיא מתאימה עצמה לכל לקוח במינימום זמן וכסף.  

טכנולוגיית PWA

Progressive Web Apps | Web | Google Developers

PWA זה שם של טכנולוגיה של גוגל שמייצגת את טכנולוגיות הפיתוח החדישות ביותר של השנתיים האחרונות. מדובר בטכנולוגיית פיתוח שגוגל מעודדת.

בעבר הייתה טכנולוגיית NATIVE שעדיין נפוצה, אבל לדברי מומחים היא תלך ותיעלם בזכות הכיוון החדש של PWA אשר כולל בתוכו גם את יתרונות ה- NATIVE , וגם את יתרונות ה WEB ON LINE , כולל התמיכה ב OFF LINE . השקעה בטכנולוגיה חדישה זאת מבטיחה ללקוח שלא יצטרך להחליף אפליקציה כל שנתיים שלוש.

לקוחות קצה לא נדרשים להוריד אפליקציה, דבר שהם נמנעים ממנו לפעמים בגלל הסרבול, ויכולים להפעיל את הפתרון המוצע על ידנו מידית אחרי רישום שם וסיסמא.
בניגוד לאפליקציית NATIVE , התלויה בחנויות של אפל וגוגל... באישורן.. וכו''.. ב - PWA אין מתווך בין הלקוח לבין בית התוכנה. אפשר לתת ללקוח תגובה מידית, גרסה מהירה, גרסה מיוחדת רק לו.

מכאן נגזר יתרון נוסף של הפתרון המוצע על ידנו והוא היכולת לעבוד גם ב OFF LINE -בהיעדר אינטרנט. האפליקציה פועלת על כל מערכת הפעלה, על כל סמארטפון וטאבלט, וכן על מחשב שולחני. היא מתאימה עצמה לכל גודל מסך.
ככל הידוע לנו אין אף בית תוכנה שמספק את הטכנולוגיה הזו עם הפלטפורמה העשירה של פתרונות בתחומי הרכב, הלוגיסטיקה, הפיננסיים, ועוד.

מתעניינים בתוכנה לניהול טכנאי שטח, אנשי שירות וסוכני מכירות על גבי טאבלטים?

הגעתם למקום הנכון!

כרמל פתרונות תוכנה מספקת את מערכת SaleSoft החדשנית והיעילה ביותר לניהול טכנאים, קריאות שירות ונותני שירות, הפועלת על כל סוגי הטאבלטים והסמאטפונים הנפוצים.
צרו עמנו קשר ללא כל התחייבות מוקדמת !

 

   
  דבר איתנו בוואטסאפ
  1
  אנחנו זמינים עבורך לצ'אט
  שלום
  איך אפשר לעזור לך?
  Call Now Button