אודותינו

מי אנחנו


כרמל פתרונות תוכנה בע"מ הינה בית תוכנה המתמחה בייעוץ, תכנון, פיתוח ואינטגרציה של מערכות ארגוניות, בדגש על פתרונות קלים ומהירים לעולמות המובייל והדיגיטל.

לחברת כרמל פתרונות תוכנה, פתרון מקוון, יעיל, זמין וזול לניהול התקשורת עם הלקוחות ( CCM – Customer Communication Management ) שמאפשר לארגון ליצור, לנהל ולספק תקשורת עסקית עם לקוחותיו בכל ערוצי ההפצה.

היכולות של המערכת מאפשרות לארגון לייעל את כל האינטראקציה עם הלקוח באופן מקוון ובכל מקום בו הוא מתקיים: מוקד טלפוני, טלפון נייד, מחשב לוח, SMS אינטרנט, דואר אלקטרוני והדפסה. יכולות אלו מאפשרות למשתמשים ללא מומחיות בתכנות לייצר, לבנות ולהפיץ מידע עסקי בעל השפעה רבה הממוקד לקוח ומותאם אישית באופן אלקטרוני או מודפס על-גבי מספר רב של ערוצי הפצה בו זמנית.

ידע ,נסיון ,מקצוענות וחזון הופכים את כרמל פתרונות תוכנה בע"מ, לחברת תוכנה מובילה בעולמות טפסים דיגיטליים – Digital וה -Cognitive Computing.

הלקוחות שלנו

מכיוון שהצלחת פרויקט מחייבת אותנו להבנת עולם התוכן העסקי של הלקוח, אנו בכרמל פתרונות תוכנה בע"מ נערכים בהתאם.

בכרמל מומחים הבקיאים ביישום וביצוע הפרויקטים עבור מגזרי תעשייה שונים.

ההתמחויות בחברה מתבססות על ניסיון ופעילות ענפה, על פתרונות עסקיים שפותחו על בסיס ידע זה, על שיתופי פעולה והבאת ידע בתחום, ועל עבודה צמודה עם מומחים לצורך התמחות בפתרונות ייעודיים.

לחברת כרמל תמהיל מיומנויות ושירותים המספקים צרכים אלו/ חברת כרמל פתרונות תוכנה גאה להיות שותפה להצלחתם של לקוחותיה.

על לקוחותינו נמנים ארגונים ועסקים בכל מגזרי המשק, ובתחומים מגוונים.

בכרמל פתרונות תוכנה...

הופכים כל טופס או מסמך לטופס מקוון עם אישור וחתימה

  • המרת מסמכים לטפסים מקוונים עם אפשרות לחתימה דיגיטלית.
  • ניתן לשלוח את הטפסים לחתימה במייל, SMS או להטמיע באתר.
  • הטפסים החתומים נשלחים כקובץ PDF מלא וחתום והעתק נשלח לחותם.

ממליצים לכם על טפסים חכמים עם יכולות מתקדמות לניהול עסקי יעיל

  • אפשרות להטמיע טפסים חכמים ומורכבים לניהול של תהליכים ארגוניים – עסקיים.
  • הסתרה והצגה של שדות לפי משתמש או סטאטוס תהליך.
  • טפסים המניעים תהליכים עם סבבי אישורים Work Flows ויכולת להתממשק לכל מערכת ארגונית אחרת.

בונים עבורכם טפסים ארגוניים-עסקיים

  • טפסים ארגוניים לאיסוף נתונים מעובדים.
  • מעקב אחר תהליכים באמצעות תזכורות והתרעות מובנה.

מייצרים עבורכם טפסים לאיסוף מידע

  • טפסים מקוונים לאיסוף מידע מלקוחות, ספקים או שותפים.
  • במקום לאסוף מידע במייל או במסמכים – מילוי טפסים מובנה שמוזן לבסיס נתונים עם אפשרות תצוגה ומעקב.
הניסיון הצבור ולקוחות מרוצים, מאפשרים לכרמל פתרונות תוכנה לספק את הפתרון המועדף והמתאים ללקוח. כרמל פתרונות תוכנה ביצעה בשנים האחרונות פרויקטים, באינטרנט, אינטרא-נט ובסביבות עבודה נוספות. רכשנו מומחיות באפיון, פיתוח, אינטגרציה וליווי שוטף של פרויקטים לניהול ידע דינמי, זרימת מידע וניהול תהליכים ארגוניים באופן אלקטרוני.

לכרמל פתרונות תוכנה הכלים המתאימים, היכולת הטכנולוגית והניסיון בניהול ובביצוע פרויקטים, כמו גם יכולות מגוונות וגבוהות למתן שרותי אחריות ותחזוקה למערכות המידע ולמוצרים אותם אנו מספקים. היתרון היחסי שלנו בא לידי ביטוי ביכולות הניתוח שלנו המבוססות על לימוד מעמיק של הסביבה העסקית והארגונית של לקוחותינו.

יכולות אלו, באות לידי ביטוי באמצעות צוותי עובדים המתמחים באפיון, פיתוח ובקרת איכות, המבצעים את כלל המשימות הנדרשות למימוש הפתרון הנכון לצרכיו של הלקוח, בהתאם למתודולוגיות מתקדמות ולתקני ISO המקובלים ונדרשים בשוק, ומאפשרים לנו וללקוחותינו להציב יעדים ומטרות עסקיות ולממשם בפועל, באופן המקצועי, היעיל והאיכותי ביותר.


עוד על כרמל פתרונות תוכנה בע"מ

חברת כרמל פתרונות תוכנה מנוהלת על ידי דורון כהן ,שהינו בעל ניסיון צבור ורב בתחומי פיתוח תוכנה וניהול ובעברו שימש כמנכ"ל בחברות טכנולוגיות גדולות ומוכרות.

חברתנו פיתחה מגוון של מוצרים מתקדמים ובכלל זה אפליקציות מסופונים ומובייל לחברות וארגונים רבים , העושים שימוש שוטף בעל משמעויות עסקיות מקיפות.

בזכות הניסיון והמומחים המועסקים על ידה, אנו מספקים ללקוחות גם יעוץ בבחירת הדרך, במעבר הדיגיטלי בכלל ולתחום ה Mobile בפרט. לדברי לקוחותינו הפעלת האפליקציות שפותחו על ידנו בכל מקום ומכל מכשיר.... גרמה להתייעלות הארגון, לשיפור השירות, הגביה והרווחיות.
דבר איתנו בוואטסאפ
אנחנו זמינים עבורך לצ'אט
שלום
איך אפשר לעזור לך?