אז איך הכי נוח למלא טופס מהנייד?


גודל מסך הנייד שלנו והטאבלט שונים מאד מגודל של דף A4 או מגודל של מסך המחשב, לכן יש צורך בגישה שונה. כאשר אתם מבקשים מהלקוחות או מהעובדים שלכם או שאתם בעצמכם ממלאים טופס מהנייד, חווית המשתמש צריכה להיות נוחה לקריאה מילוי וחתימה מבלי להזיז את המסך שמאלה וימינה על מנת לקרוא ולמלא או להגדיל ולהקטין את הטקסט וללחוץ על חלונות לצורך מילוי.
שליחת קישור ל pdf סרוק עם אפשרות מילוי וחתימה לנייד פחות מומלצת כיוון שפחות נוח למלא ולחתום על דף A4 דרך הנייד וזאת בגלל הבדלי הגודל של דף רגיל לעומת מסך הנייד, במידה ואתם שולחים PDF סרוק קחו בחשבון שהטופס פחות מונגש וכתוצאה מכך פחות אנשים יוכלו למלא את הטופס שלכם.

אז מה הפתרון?


פיתחנו בכרמל שיטה חדשה שנועדה להפוך את מילוי הטפסים מהנייד לחוויה קלה נוחה ומונגשת לכולם: לחלק את הטופס לחלק של מילוי וחלק של PDF סופי, כלומר את המילוי להתאים לנייד ובסוף המילוי נוצר ה PDF עם כל נתוני המילוי כך שהתוצאה תהיה זהה.

אז למי זה מתאים?


טכנאי שטח

טכנאי שטח שממלאים דוחות בקרה, יומני עבודה, דוחות תיפעול, תעודות משלוח ועוד ביומן הדיגיטלי תוכלו לתעד הכל באמצעות הקלדה קולית, להוסיף תמונות ומסמכים ואף לייצא לאקסל את כל הנתונים למערכות חיצוניות. כמו כן איתור המסמכים קל ומגיש ישירות ממערכת הניהול של הטפסים.

מתווכי נדל"ן

מתווכי נדלן שנמצאים בשטח רוב הזמן ורוצים להחתים את הלקוחות על טופס תיווך דיגיטלי עם או בלי בלעדיות, טופס התיווך הדיגיטלי הכולל לוגו של המתווך עם אפשרות עריכה, שינוי תנאים, חתימה דיגיטלית והכל ללא אפליקציות והתקנות. המתווך מעדכן את הפרטים של הלקוח והתנאים דרך הנייד ושולח קישור ללקוח שלו לחתימה... וזהו! המתווך מקבל טופס חתום לנייד

מדריכי כושר וקוסמטיקאיות

מדריכי כושר וקוסמטיקאיות המבקשים מהלקוחות שלהם למלא הצהרות בריאות לצורך אימונים וטיפולים. במקום הניירת אפשר פשוט לשלוח קישור ללקוח שלכם עם הלוגו שלכם כמובן והשאלות הרלוונטיות, הלקוח ממלא את הצהרת הבריאות מהנייד שלו ולאחר החתימה ההצהרה תגיע לתיבת המייל שלכם או למערכת ניהול שבה תוכלו באופן מיידי לצפות בנתוני המילוי וגם לשלוף בקלות טפסי הרשמה ישנים בעת הצורך

מכללות מתנסים ומנהלי חוגים

כל סוגי טפסי הרשמה, הצהרות בריאות דיגיטליות, החתמות הורים על אישורים לפני יציאה לטיולים במקום לבקש למלא טפסי גוגל forms או לשלוח פידיאף סרוק, פשוט תשלחו קישור למילוי וחתימה הממלא יוכל גם להעלות תעודת זהות ועוד מסמכי הרשמה רלוונטיים, הכל יגיע למייל ולמערכת ניהול בצורה מסודרת שקל למצוא וגם לייצא לאקסל ולכל מערכת חיצונית שמאפשרת זאת.